Share

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Burada Mimarlık

Teklif almak istediğiniz hizmetimizi seçebilir ve referanslarımıza bakabilirsiniz.

Yapım Uygulama

Mekanın mimarisinin özgün tasarım anlayışı ve malzeme beklentisini titiz ve özenli detay çözümleri ile etkin üretim yöntemleri ile hızlı ve güvenilir bir şekilde uygulama anlayışı sunuyoruz.

Konsept Tasarım

Mekanın işlevini ve son kullanıcının ihtiyaçlarını bir araya getirip özgün tasarım anlayışımız ile birleştirerek mimari, iç mimari ve fuar stand projeleri için konsept proje ve görselleştirme hizmeti sunuyoruz.

Danışmanlık

Mimari, iç mimari ve fuar standları projeleri için ortaya konan hedefleri ve ilerleyişi takip ederek, başarılı bir sonuç için, zaman, maliyet ve kalite unsurlarını dengeli bir işleyişle yönetiyoyoruz.

Fuar Stand Tasarım ve Uygulama

Bir sonraki ticari fuarınızın isteklerinize yönelik ideal standı tasarlayan ve uygulayan bir şirket arıyorsanız, iş ortağınız Burada Mimarlık. Tasarım, işlevsellik ve kalite açısından beklentilerinize tamamen uygun bir stand geliştirmek için sizinle birlikte çalışmayı bekliyoruz. Burada Mimarlık olarak müşterilerinin isteklerine göre özel ve ahşap fuar stand uygulamalarıyla yurt içi ve yurt dışında uzman kadrosuyla ister kiralık, ister satılık anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.